قوانین و مقررات لود وی پی اس

قوانین و مقررات لود وی پی اس

دیدگاه‌ها برای قوانین و مقررات لود وی پی اس بسته هستند

استفاده از خدمات لود وی پی اس برای مشتریان و همکارانی که با این شرکت در تعامل هستند منوط به رعایت برخی از قوانین و مقررات مشخصی است که برای حفظ حقوق طرفین تدوین گردیده است. این قوانین دارای 9 بند اصلی بوده و کاربران ملزم به رعایت همه موارد جهت بهره مندی از خدمات لود وی پی اس می باشند. با توجه به اینکه طی مرور زمان و بر اساس شرایط مختلف این امکان وجود دارد که تغییرات در برخی از بند های قوانین لود وی پی اس روی دهند از کاربران محترم تقاضا داریم به طور پیوسته این قوانین و مقررات را مرور بررسی نمایند. مطالعه ماهیانه قوانین لود وی پی اس جهت اطلاع از تغییرات احتمالی امری ضروری تلقی گردیده و کاربران جهت جلوگیری از بروز مشکلات آتی موظف به انجام آن هستند.

 

 

بند شماره 1: تعاربف کلی قوانین و مقررات

 • مشترک: افرادی که در سامانه کاربران لود وی پی اس ثبت نام نموده و هزینه های مربوطه را پرداخت می نماید. مشترک می تواند شخصی حقیقی با حقوقی باشد.
 • سرویس: کلیه خدماتی که از طریق لود وی پی اس به مشترک ارائه می گردد شامل طراحی و برنامه نویسی سایت، هاست و کلیه خدمات مجازی و غیر مجازی
 • سامانه کاربران: سامانه کاربران آدرسی است که در اختیار هر کدام از مشترکین قرار می گیرد و از طریق آن می تواند نسب به بررسی وضعیت حساب کاربری و ارسال درخواست جهت دریافت خدمات پشتیبانی اقدام نماید.
 • تعرفه: تعرفه شامل لیستی از سرویس ها به همراه قیمت و کلیه خدمات و محدودیت های مربوط به آن است.
 • هرزنامه یا اسپم: ارسال پیام به صورت ایمیل به افراد بدون درخواست و رضایت ایشان
 • منابع RAM: این عبارت توضیح دهنده مقدار مصرف حافظه اصلی سرور توسط خریدار می باشد. منابع RAM بر اساس مگابیت در زمان بازدید از سایت توسط بازدیدکنندگان محاسبه می گردد. علاوه بر این به حافظه موجود در سرور های مجازی که عملیات پردازش را انجام می دهند نیز اطلاق می گردد.
 • منابع CPU: این عبارت توضیح دهنده مقدار از پردازنده سرور توسط خریدار می باشد. استفاده از CPU برای پردازش درخواست ها و کد های دینامیک به صورت درصد نسبت به کل توان CPU محاسبه می گردد. علاوه بر این به پردازنده اختصاص داده شده در سرور های مجازی که عملیات پردازش را انجام می دهند نیز اطلاق می گردد.

 

بند شماره 2: قوانین مربوط به هویت کاربران

 • لود وی پی اس به طور کامل بر اساس قوانین جمهوری اسلامی فعالیت می نماید و در ایران مدیریت می گردد. کلیه مشترکین و کاربران لود وی پی اس موظف به رعایت قوانین و مقررات سرویس دهی در جمهوری اسلامی ایران می باشند.
 • استفاده از هویت جعلی یا غیر واقعی در زمان ثبت نام مغایر با قوانین و مقررات لود وی پی اس می باشد و مشترک موظف با استفاده از مشخصات حقیقی می باشد.
 • در صورت بروز هر گونه مشکلی مشترک اجازه توهین به کارمندان لود وی پی اس و نحوه سرویس دهی را ندارد. در صورت بروز این مشکل سرویس مشترک از دسترس خارج خواهد گردید
 • مشترکین موظف هستند تا هر گونه تغییر در اطلاعات تماس خود را با لود وی پی اس در میان گذاشته و خسارات ناشی از قصور در اطلاع رسانی توسط مشترک بر عهده لود وی پی اس نخواهد بود.
 • در صورت ثبت نام به عنوان شخص حقوقی می بایست یک نفر به عنوان نماینده تام الاختیار به لود وی پی اس معرفی گردد. تغییر نماینده منوط به ارسال درخواست کتبی بوده و مسئولیت عدم دریافت اعلام کتبی بر عهده لود وی پی اس نخواهد بود.

 

بند شماره 3: هاست پر سرعت و قوانین مرتبط با آن

3-1 مشترک اجازه استفاده از هاست اشتراکی جهت فایل هاستینگ، دانلود و چت را نخواهد داشت.

3-2 آسیب رساندن به سرور و سایت های سایر مشترکین لود وی پی اس از طریق استفاده از اسکریپت های مخرب مغایر با مقررات لود وی پی اس می باشد.

3-3 اسکریپت هایی مانند لیچ که منابع سرور را بیش از حد مجاز درگیر می نماید مغایر با قوانین لود وی پی اس می باشد.

3-4 ارسال ایمیل های مزاحم مانند ایمیل های تبلیغاتی و ایمیل های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایر با مقررات لود وی پی اس بوده و حساب کاربری مشترک مسدود خواهد گردید. ارسال ایمیل بیش از 100 عدد در ساعت امکان‌پذیر نبوده و سیستم به صورت خودکار از ارسال ایمیل های بیشتر جلوگیری می نماید.

3-5 میزان استفاده از سرویس های ارائه شده به نوع سرویس خریداری شده توسط مشترک بستگی دارد و استفاده بیشتر از حد مجاز سرویس مانند استفاده بیشتر از پهنای باند، فضا، تعداد ایمیل و … موجب تعلیق حساب کاربری مشترک می گردد. در این حالت مشترکین برای استفاده از خدمات بیشتر می بایست سرویس خود را ارتقاء دهند.

3-6 مطابق قوانین لود وی پی اس عدم پرداخت هزینه های مربوط به هاستیگ و میزبانی بیش از 3 روز موجب تعلیق سرویس های مذکور می گردد.

3-7 فایل های مربوط به سرویس های میزبانی اتمام یافته در صورت عدم تمدید طی مدت 20 روز به طور کامل از سرور های لود وی پی اس حذف خواهد گردید.

3-8 مشترکین موظف به کسب اطلاعات در خصوص خدمات مورد نیاز خود می باشند و لود وی پی اس مسئولیتی در قبال آموزش افراد نخواهد داشت. کارشناسان لود وی پی اس در تمامی مراحل اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مشترکین قرار داده اما مسئولیت بهره برداری از خدمات به عهده مشترکین می باشد.

3-9 استفاده از منابع روی سرور توسط در وی سایتی تنها به میزان 10 درصد امکان‌پذیر است.

3-10 محتوای انتشار یافته توسط مشترکین باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی باشد.

بند شماره 4: هاست پر بازدید و قوانین مرتبط با آن

4-1 مشترکین حق استفاده از هیچ کدام از سرویس های لود وی پی اس را برای حمله به دیگر سرور ها و سرویس ها ندارد.

4-2 سرویس های ارائه شده توسط لود وی پی اس نباید به عنوان هاست دانلود با جهت ارسال ایمیل های تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

 

بند شماره 5: نمایندگان لود وی پی اس

5-1 قوانین هاست اشتراکی برای نمایندگان لود وی پی اس نیز صدق می کند و مدیر سرور این اختیار را دارد در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات نسبت به بستن اکانت مشتری اقدام نماید. نمایندگان امکان پیگیری علت بسته شدن اکانت مشتری را از طریق پنل نمایندگی خواهند داشت.

5-2 بر اساس قوانین اتمام سرویس نمایندگی، لود وی پی اس به مشتریان یک هفته جهت تمدید هاست مهلت می دهد و در صورت عدم تمدید تمامی اطلاعات از سرور حذف می گردد.

5-3 نمایندگان لود وی پی اس موظف به ارائه خدمات پشتیبان گیری از اطلاعات مشتریان بوده و این کار جزو خدمات لود وی پی اس نمی باشد.

5-4 در صورت تخطی هر کدام از سایت های زیر مجموعه نمایندگان از قوانین و مقررات اعلام شده، حق مسدود نمودن سرویس برای لود وی پی اس محفوظ می باشد.

 

بند شماره 6: قوانین ثبت دامین

6-1 دامنه های بین المللی به نام مشترک ثبت و تمامی مسئولیت آن نیز بر عهده خریدار می باشد. مشترک جهت نگهداری از دامنه و جلوگیری از نقل و انتقال و سوء استفاده می تواند در کنترل پنل وضعیت حالت قفل را انتخاب نماید. لازم به ذکر است بر اساس قوانین لود وی پی اس هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال نگهداری از دامنه های بین المللی ندارد.

6-2 امکان تغییر نام دامنه و یا لغو دامنه پس از ثبت به هیچ عنوان وجود ندارد.

6-3 در صورت فرا رسیدن انقضای دامنه و عدم تمدید توسط مشترک کلیه عواقب بر عهده مشترک می باشد. لود وی پی اس مطابق قوانین مسئولیتی در خصوص انتقال دامنه به غیر در صورت عدم تمدید توسط مشتری ندارد.

6-4 استفاده از نیک هندل های صحیح در زمان ثبت دامنه داخلی بر عهده مشتری بوده و لود وی پی اس مسئولیتی در این خصوص نمی پذیرد.

6-5 انتخاب شناسه های مجاز برای ثبت دامنه ملی بر عهده نمایندگان یا شخص مشترک بوده و عدم انتخاب شناسه طی 48 ساعت منجر به لغو دامنه می گردد. لود وی پی اس مطابق قوانین مسئولیتی در قبال استرداد هزینه دامنه ندارد.

 

بند شماره 7: قوانین و مقررات استرداد هزینه

7-1 عودت مبالغ پرداختی تا 7 روز با کسر کارمزد و مطابق با شرایط زیر امکان‌پذیر خواهند بود:

الف- طبق قوانین و مقررات لود وی پی اس در صورتی که سرور بیش از 8  ساعت از دسترس خارج گردد این شرکت ملزم به استرداد وجه می باشد.

ب- در صورتی که سرعت سرور در مقایسه با سرعت استاندارد جهانی پایین تر باشد.

7-2 لود وی پی اس موظف است طی 24 تا 48 ساعت نسبت به استرداد هزینه اقدام نماید.

7-3 پشتیبان گیری از اطلاعات قبل از کنسل نمودن سرویس بر عهده مشترک بوده و پس از انجام فرایند کنسلی سرویس کلیه اطلاعات مشتری حذف می گردد.

7-4 لود وی پی اس در صورت بروز مشکلی که گروه فنی قادر به حل آن نباشد موظف به بازگرداندن مبالغ پرداختی می باشد. این مشکل شامل استفاده از ماژول های خاصی که در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته و روی سرور فعال نیست نمی باشد.

7-5  لود وی پی اس تنها در هفته اول ارائه هر سرویس ملزم به ارائه ضمانت استرداد وجه می باشد. در زمان تمدید یا ارتقای سرویس ها ضمانتی جهت استرداد وجه وجود نخواهند داشت.

7-6 عودت وجه تنها به صاحب اصلی حساب کاربری و با ارائه درخواست کتبی و کارت ملی صورت می پذیرد. لود وی پی اس پس از انطباق اطلاعات کارت ملی با مشخصات مندرج در حساب کاربری موظف به بازگرداندن وجه بر اساس درخواست مالک حساب است.

7-7 امکان استرداد وجه برای سرویس های اضافی مانند IP اختصاصی، پارک دومین و … وجود ندارد.

 

 

بند شماره 8: پشتیبان گیری از داده ها

8-1 عملیات پشتیبان گیری از داده ها بر عهده مشترک بوده و باید فایل های پشتیبان در خارج از سرور لود وی پی اس ذخیره گردد. در صورت روز مشکل و عدم امکان بازگرداندن اطلاعات لود وی پی اس هیچ‌گونه مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.

8-2 پشتیبان گیری در سرویس های سرور اختصاصی و مجازی بر عهده لود وی پی اس نمی باشد.

8-3 به طور کلی لود وی پی اس برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران به صورت هفتگی و ماهانه اقدام به تهیه نسخه پشتیبان می نماید که این نسخه از 1 تا 3  ماه پس از انقضای سرویس نگهداری می گردد.

8-4 مشترک امکان دسترسی به نسخه های پشتیبان گرفته شده توسط لود وی پی اس را نخواهد داشت.

8-5 مسئولیت صحت و به روز بودن فایل های پشتیبان بر عهده لود وی پی اس نمی باشد.

بند شماره 9: بازیابی اکانت

9-1 جهت بازیابی فایل های پشتیبان، این امکان تنها برای حالتی که فول بک آپ از سی پنل وجود داشته باشد امکان‌پذیر خواهد بود.

9-2 تغییر نام فول بک آپ سی پنل می تواند منجر به بروز مشکلاتی گردد. لذا کاربر نباید نسبت به تغییر نام آن اقدام نماید.

9-3 انتقال بک آپ های سایر کنترل پنل ها توسط لود وی پی اس انجام نمی شود و مسئولیت آن بر عهده مشترک می باشد.

9-4 ساعات انتقال سایت نمایندگان و مشتریان لود وی پی اس بین 23 تا 7  صبح و در زمان خلوتی سرور می باشد.

9-5 انتقال بک آپ یا سایت بنا به درخواست مشترک و بر اساس حجم موجود در فضای میزبانی متفاوت می باشد.

9-6 عدم رعایت قوانین و مقررات لود وی پی اس در خصوص انتقال منجر به بسته شدن تیک می شود و لود وی پی اس به این درخواست ها ترتیب اثر نخواهد داد.

9-7 حداکثر دفعات انجام ریستور بک آپ 3 بار در ماه بوده و درخواست های بیشتر از این منوط به پرداخت هزینه می باشد.

تمام حقوق برای لود وی پی اس محفوظ است.
پیشنهاد ویژه ی Load VPS برای شما